Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Brantford
2025 Ford Escape Platinum 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $33,489 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:37,585 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1FMCU9JA6SUA83468 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | DR1065 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information o
.....Read MoreLire la suite2025 Ford Escape Platinum 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER - NO ACCIDENTS - HEATS SEATS AND STEERING WHEEL - ILLUMINATED ENTRY - WIRELESS CHARGING PA
| Price: | $33,789 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:33,290 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU9JA5SUA89648 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | DR1066 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information o
.....Read MoreLire la suite2025 Ford Escape ST-Line 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $35,405 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:1,894 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1FMCU9MNXSUA12448 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P11745 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suiteONE OWNER - NO ACCIDENTS - 21 INCH WHEELS - RED BRAKE CALPERS -HEATED/COOLED SEATS - TWIN PANEL MOON
| Price: | $59,248 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:41,338 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMWK8GC3SGA63117 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6EX3409A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and available paym
.....Read MoreLire la suite| Price: | $34,782 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:11,679 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | KM8HACA3XSU204144 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6BR9930A |
| City: | Brantford |
2025 Jeep Compass Sport 4dr 4x4
| Price: | $32,425 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:4,642 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 3C4NJDAN1ST534358 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P11723 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2025 Lexus RX 350 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $59,248 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:13,512 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 2T2BAMCA7SC098871 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P11703 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2025 Subaru Forester Premier 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $44,983 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:18,680 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | JF2SLDTCXSH509676 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5F41476A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2024 BMW X7 xDrive40i 4dr All-Wheel Drive Sports Activity Vehicle
AWD - SUNROOF - 21 INCH WHEELS - 7 SEATER - HEATED SEATS AND STEERING WHEEL
| Price: | $85,994 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:53,733 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 5UX23EM01R9W03182 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5F74972B |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...




