Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Brantford
2019 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCab Styleside 6.5 ft. box
3.3L V6 - TRAILER TOW PACKAGE - MAGNETIC GREY - CRUISE CONTROL - 4X4
| Price: | $24,909 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:155,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1FTEX1EB8KFA83467 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6F15043A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and available paym
.....Read MoreLire la suite2019 Hyundai Kona 2.0L Luxury (A6) 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER - NO ACCIDENTS - BRAND NEW TIRES - NEW REAR BRAKES - HEATED SEATS - HEATED STEERING WHEEL
| Price: | $14,109 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:155,462 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KM8K2CAA9KU307718 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6F19252A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2019 Hyundai Tucson Preferred 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $15,935 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:128,983 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | KM8J3CA41KU976472 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5MU4009A |
| City: | Brantford |
Loading More Vehicles ...


