Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Brantford
2023 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
ATLAS BLUE - HEATED SEATS - ILLUMINATED ENTRY - HEATED MIRRORS - ROOF RAILS
| Price: | $29,006 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:73,001 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3FMCR9B61PRD76012 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | DR1037 |
| City: | Brantford |
***PREVIOUS DAILY RENTAL***
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more infor
.....Read MoreLire la suite2023 Ford Bronco Sport 4dr 4x4
ONE OWNER!!! NO ACCIDENTS!!!
| Price: | $27,396 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:40,227 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3FMCR9A63PRE13255 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 5BR2748A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2023 Ford Bronco Sport Badlands 4dr 4x4
CLEAN CARFAX - HEATED SEATS - RUBBERIZED FLOOR MATS - ROOF RAILS - SKID PLATES
| Price: | $29,134 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:68,792 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3FMCR9D91PRD30221 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6BR9572A |
| City: | Brantford |
Here are the key features of the 2023 Bronco Sport Badlands:
1. Performance & Off-Road Hardware
The Badlands receives exclusive mechanical upgrades that set it apart from the rest of the Bronco Sport f
.....Read MoreLire la suite2023 Ford Bronco Sport Big Bend 4dr 4x4
| Price: | $27,852 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:30,594 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3FMCR9B63PRE19295 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6BR8156A |
| City: | Brantford |
2023 Ford Edge Titanium 4dr All-Wheel Drive
LEATHER WRAPPED STEERING WHEEL - CRUISE CONTROL - DUAL TIP EXHAUST - HANDS FREE LIFTGATE
| Price: | $30,494 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:83,659 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2FMPK4K97PBA37319 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | DR1063 |
| City: | Brantford |
***PREVIOUS DAILY RENTAL***
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more infor
.....Read MoreLire la suite2023 Ford Expedition Platinum 4dr 4x4
| Price: | $67,854 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:79,234 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMJU1M82PEA17034 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6LV3639A |
| City: | Brantford |
2023 Ford Explorer ST-Line 4dr 4x4
| Price: | $41,570 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:78,831 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FMSK8KH3PGC03837 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P11778 |
| City: | Brantford |
2023 GMC Terrain AT4 All-Wheel Drive
ONE OWNER - NO ACCIDENTS -SUNROOF - LEATHER HEATED SEATS
| Price: | $22,450 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:139,266 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GKALYEG2PL115247 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5MV3648A |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suiteHEATED LEATHER SEATS - HEATED STEERING WHEEL - SUNROOF - V8
| Price: | $70,890 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:66,394 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GKS2BKD3PR356953 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P11753 |
| City: | Brantford |
The 2023 GMC Yukon SLE V8 serves as the versatile entry point to the Yukon lineup, offering the essential power of the 5.3L V8 engine and high-capacity passenger configurations without the added cost of higher luxury trims.
Performance &
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...



