Used Escape for Sale in Brantford
2025 Ford Escape Platinum 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $33,489 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:37,585 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1FMCU9JA6SUA83468 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | DR1065 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information o
.....Read MoreLire la suite2025 Ford Escape Platinum 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER - NO ACCIDENTS - HEATS SEATS AND STEERING WHEEL - ILLUMINATED ENTRY - WIRELESS CHARGING PA
| Price: | $33,789 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:33,290 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU9JA5SUA89648 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | DR1066 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information o
.....Read MoreLire la suite2025 Ford Escape ST-Line 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $35,405 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:1,894 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1FMCU9MNXSUA12448 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P11745 |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and
.....Read MoreLire la suite2024 Ford Escape PHEV 4dr Front-Wheel Drive
HYBRID - ONE OWNER - LOW KMS - NO ACCIDENTS - HEATED STEERING WHEEL - HEATED SEATS - POWER FOLD HEAT
| Price: | $32,575 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:16,202 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU0E13RUB09220 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | DR1055B |
| City: | Brantford |
We're pleased to offer special financing incentives made possible by commissions from our lending partners—savings we believe should go directly to you. That's why our listed finance price is 3% lower than the cash price. For more information on pricing and available paym
.....Read MoreLire la suite2021 Ford Escape Titanium Hybrid 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $21,074 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:133,715 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU9DZ2MUA40802 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 5BR1477A |
| City: | Brantford |
2020 Ford Escape SE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $15,963 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:133,839 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU9G6XLUC43968 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6BR9326A |
| City: | Brantford |
2015 Ford Escape SE 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $4,499 |
Pricing does not include HST & Licensing.
Mileage:238,051 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU0GX1FUA33459 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 6BR9653A |
| City: | Brantford |
Loading More Vehicles ...







